GYM LACPLESIS uzvedības KODEKSS

 1. TEV VAJADZĒTU- novākt aiz sevis rīkus un svara ripas. Tava māte nestrādā trenažieru zālē un to nedarīs tavā vietā. Ja esi pietiekami stiprs, lai svaru ripas, hanteles, rokturus u.c. uzkrautu uz rīkiem, esi tikpat stiprs, lai tos aiz sevis novāktu.
   
 2. TEV VAJADZĒTU - izturēties pret inventāru saudzīgi un lietot to pēc nozīmes. Dažam tīk mest rīkus uz zemes vai kā citādi taisīt troksni, lai pievērstu sev uzmanību: “skat cik esmu spēcīgs“. Pasaules lielākajās treniņu zālēs kā World Gym, Gold’s Gym un citās, kur mudž no augstākās klases atlētiem, nomest treniņa rīkus pie zemes ir ne tikai negods, bet arī iemesls, lai nekauņu izraidītu no zāles.
   
 3. TEV VAJADZĒTU - noslaucīt vingrošanas soliņus pēc tam, kad esi beidzis vingrot uz tiem, sevišķi, ja trenējies krekliņā vai , ja pastiprināti svīsti. Nav nekā nepatīkamāka, kā gulties uz slapja soliņa.Tu noteikti pats priecātos un novērtētu, ja soliņš, ko izmantosi, ir tīrs un noslaucīts.
  Ja svīsti ( jo nesvīst tikai miroņi), tad izmanto dvielīti, lai noslaucītu aiz sevis soliņu.
   
 4. TEV NEVAJADZĒTU - bez pajautāšanas ņemt treniņa rīkus, ko kāds jau izmanto dotajā brīdī. Laipni pajautā un tu būsi izbrīnīts, ka 95 % gadījumu saņemsi atbildi “JĀ“. Tiem atlikušajiem 5 % uzmanīgi jāpārlasa nākamais punkts.
   
 5. TEV VAJADZĒTU - izmantot trenažierus kopīgi ar citiem treniņu biedriem. Nesēdi uz tā, kā suns uz siena kaudzes. Izņēmums var būt vienīgi tad, ja ir stipras atšķirības spēka ziņā uz rīkiem , kas saistīti ar svara ripu uzlikšanu un noņemšanu, vai doto rīku jau lieto divi cilvēki. Esi pretimnākošs tam , kurš izmantos trenažieri nākamais un piedāvā viņam savu palīdzību svara ripu novākšanā vai papildināšanā.
   
 6. TEV NEVAJADZĒTU - aizšķērsot skatu kādam, kas vingro pie spoguļa. Ja viņš ir koncentrējies vingrojuma izpildei un cenšas ar spoguļa palīdzību  pareizi un efektīvi izpildīt kustības, nestājies viņam priekšā ne vingrojot, ne ņemot vai noliekot inventāru. Augsta līmeņa atlēti tā nekad nedara, pat ja tas ir pirmssacensību periodā un pie spoguļa vingro viņa konkurents.
   
 7. TEV VAJADZĒTU - sekot sava treniņa apģērba tīrībai. Protams, personīgā higiēna ir katra individuāla lieta, bet ja tev apkārt metra rādiusā neviens nevēlas trenēties, tāpēc, ka no tevis nepatīkami ož, izdari pareizus secinājumus, citādi iemantosi kluba seska titulu.
   
 8. TEV NEVAJADZĒTU - kliegt un izmantot “ sulīgus izteicienus “ trenējoties, lai cik liela piepūle vai slodze būtu dotajā brīdī. Tas tevi nepadarīs spēcīgāku, toties krietni sabojās tavu “imidžu” apkārtējo acīs, jo cilvēka vērtību un nozīmīgumu nenosaka tikai bicepsu apkārtmēri vien.
   
 9. TEV NEVAJADZĒTU - traucēt kādu , kas vingro ar sarunu, jautājumiem vai piezīmēm piegājiena laikā, kad ir sakopoti visi spēki, lai izpildītu vingrojumu. Tas novērš uzmanību, un šāda neapdomīga rīcība viegli var novest pat pie traumām. Ja vēlies ko pajautāt, nogaidi, kad cilvēks ir pabeidzis vingrojumu.
   
 10. TEV VAJADZĒTU - koncentrēt visu uzmanību uz partneri, ja palīdzi vai drošini viņu. Neskaties apkārt, nesarunājies, neaizej projām, jo partneris ir koncentrējis visu uzmanību un spēkus vingrojumam un uzticējis savu drošību tev. Nepievil viņu.
   
 11. TEV VAJADZĒTU - būt laipnam un izpalīdzīgam pret jaunajiem treniņu biedriem. Neliedz savu padomu un zināšanas, ja esi pietiekami pieredzējis un zinošs. Atceries, cik pats juties nedroši pirmo reizi atnākot uz trenažieru zāli.

                                                                                             PALDIES PAR SAPRATNI! 


Klubu patstāvīgi var apmeklēt personas, kuras ir sasniegušas 16 gadu vecumu. 12-15 gadus vecas personas Klubu drīkst apmeklēt tikai kopā ar pilngadīgu personu par cenrādī noteiktu maksu. Lai personām līdz 16 gadu vecumam nodrošinātu drošību, tām ir aizliegts atrasties Sporta klubā, ja netiek ievēroti iepriekš minētie noteikumi. Personas, kas ir jaunākas patstāvīgi uzturēties trenažieru zālē nedrīkst!